top of page

Innowacyjna technologia

opracowana w ramach projektu dofinansowanego ze środków Unijnych projektu badawczego NCBiR

OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE!

BIOżel PETROSTER

rewolucja w zakresie neutralizacji rozlań

żywe mikroorganizmy nawet do 3 miesięcy bez utraty skuteczności

Biożel - innowacyjne rozwiazaniektóre zapewnia pełną skutecznośćpreparatu mikrobiologicznegoz przedłużoną żywotnością.możliwość użycia zarównoprzy remediacji gruntówmetodą in-situ jak i stosowaniajako środka używanego dobezpośredniego neutralizowaniarozlań i wycieków

zdjęie żelu bez tła.png

Biożel do neutralizacji zanieczyszczeń ropopochodnych

Dotychczasowo użyteczność wszelkich preparatów mikrobiologicznych była ograniczona, ze względu na krótki czas przeżywalności mikroorganizmów w preparatach ciekłych. Nasza firma opracowała rewolucyjne rozwiązanie z tym zakresie, które pozwala na dostarczenie naszym klientom preparatu w formie pozwalającej na użytkowanie preparatu nawet do 3 miesięcy od wyprodukowania. Ponadto forma żelowa posiada szereg zalet, jak powolne i stopniowe uwalnianie mikroorganizmów do otoczenia, a także większa efektywność działania!

Co wyróżnia biożel?

  • ​Jest w pełni bezpiecznym i ekologicznym środkiem zastosowania przemysłowego do neutralizacji zanieczyszczeń ropopochodnych

  • Preparat żelowy zawiera żywe mikroorganizmy degradujące zanieczyszczenia ropopochodne w sposób kompletny, w pełni biologicznych procesach.

  • Użyty biożel posiada atest PZH i nie podlega dalszej utylizacji jak w przypadku wszelkiego rodzaju sorbentów

  • Na rozlane paliwo nakładasz biożel, odcinając rozlanie od otoczenia, eliminując jego emisję, pozostawiasz na kilka godzin, po czym spłukujesz zneutralizowane rozlanie bieżącą wodą. Nie musisz go zbierać i utylizować.

_835eec16-a610-4eaa-862e-68c0630f2465.jpg

Biożel jest rozwiązaniem innowacyjnym i rewolucyjnym z zakresie środków utylizacji zanieczyszczeń ropopochodnych. Wytworzony biożel dostarczamy w pojemnikach o różnej pojemności od 5l do 1000l, dostosowanej do Twoich potrzeb. Przechowywanie biożelu odbywa się w temperaturze pokojowej, bez szczególnych wymagań i w okresie 3 miesięcy dysponujesz najwyższej skuteczności, w pełni ekologicznym preparatem mikrobiologicznym do neutralizacji i utylizacji zanieczyszczeń ropopochodnych, jak rozlane paliwo.

poznaj biożel
bottom of page